KOVOVÝROBA

Kovovýroba pro Prahu a okolí
 

  • Portfolio Image
  • Portfolio Image 2

O naší zakázkové kovovýrobě

Naše vybavená zámečnická dílna na Vaše přání zrealizuje jakékoliv kovové exteriérové a interiérové výrobky.  Dodací lhůty běžných zakázek kovovýroby jsme schopni realizovat do 14 dnů, menší zakázky i rychleji bez přirážek. Zámečnictví Horoměřice má flexibilní pracovní dobu k optimalizaci montáží stavební kovovýroby. Vždy poskytujeme zákazníkovy kompletní servis při realizaci zakázky, zaměření a vizualizaci poskytujeme zákazníkům zdarma. Naše projekční kancelář se nachází na Praze 6 a výrobní hala je v Horoměřicích. Vyrábíme vlastní svařovací stoly a příslušenství, které prodáváme na našem Eshopu, kde naleznete i další výrobky zámečnictví.

Stavební zámečnictví

Jsme schopni pro Vás vyrobit vše od malých kusových výrobků až po těžkou stavební zámečnickou činnost. Zabýváme se dodávkou kompletních gabionových plotů a opěrných zdí, které vytváří naše divize Gabionových konstrukcí. Jsme schopni zajistit i jinou stavební činnost jako stavbu zděných plotů nebo opěrných zdí.

KOVOVÝROBA BRAN A BRANEK

V rámci naší kovovýroby jsme schopni zajistit dodávku posuvných nebo křídlových bran a branek. Součástí nabídky je vždy přesné zaměření zdarma a vytvoření vizuálního pohledu na konečný výrobek.


Vyrábíme a montujeme oplocení na zakázku včetně návrhu a montáží. Realizujeme mříže a jiné atypické bezpečnostní prvky.

STAVEBNÍ PRÁCE

Relizujeme stavební zámečnickou činnost včetně kompletní přípravy projektu u zákazníka. Dodáváme zákazníkům gabionové kostrukce na klíč.


Jsme specialisté na výrobu atypických ocelových konstrukcí, mříží nebo zábradlí. Interiérové zábradlí vyrábíme převážně z nerezové oceli.

Vybraní partenři

Při návrhu a relizaci spolupracujeme

ZINKPOWER
MZ Hutní materiál
KONDOR
HORMANN
TEKNOS

Služby zakázkového zámečnictví 

Poradenství zdarma

V rámci kovovýroby poskytujeme profesionální poradenství při zaměření a nacenění zakázky zcela zdarma. Naši technici Vám budou po celou dobu realizace zakázky k dispozici.

Stavební zámečnictví

Naši technici mají bohaté zkušenosti s instalacemi v terénu, nebojíme se ani atypických realizací v problematickém terénu nebo výškové budově. Služby poskytujeme po celé republice.

Zakázkové zámečnictví 

Technologie profesionálního zámečnického svářecího 3D stolu nabízí neomezné možnosti při vytváření atypických konstrukcí s maximální možnou přesností a efektivitou při výrobe.

Variabilita materiálů

Nabízíme širokou škálu materiálů v komibnaci s ocelí. Realizujeme specialní kombinace materiálu s dřevěnými nebo skleněnými prvky konstruce na přání zákazníka.

Dodávka v termínu

Vždy plánujeme kovovýrobu a dodáváme výrobek v požadovaném termínu. Výhodnou je naše pozice v okolí Prahy 6. Nemusíte mít strach o zdržení stavby, vždy dodáváme ocelové konstrukce on-time.

Kvalita výroby

Rádi Vám předvedeme nové technologie návrhu a výroby ocelových konstrukcí. Vše zpracováváme digitálně a pak realizujeme s maximální přesností.

nahoru